Targi Ambiente we Frankfurcie

Targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem odbędą się od 19 do 23 lutego 2020 roku. Są to wiodące targi dóbr konsumpcyjnych w Europie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji, wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów, a także szeroko pojętego świata upominków. Wydarzenie podzielone jest tematycznie na branże: dining (dekoracje i nakrycia stołów), living (pomysły na wnętrza mieszkań), giving (upominki, prezenty). Jest to świetna okazja do wyszukania dostawców, gdyż na targach wystawianych jest wiele rodzajów produktów i wybór jest imponujący. Na edycję wydarzenia w 2020 roku zarejestrowanych jest już 664 chińskich wystawców.

Targi Ambiente we Frankfurcie

Targi Ambiente we Frankfurcie – statystyki

Zainteresowanie wydarzeniem rośnie, ponieważ duża liczba kupujących sprawia, że ​​Targi Ambiente we Frankfurcie są atrakcyjne dla jeszcze większej liczby wystawców z całego świata. W 2019 roku do Ambiente przybyło 4460 wystawców z 92 krajów. 85% wszystkich osób biorących udział w imprezie było spoza Niemiec. 49% kupujących pochodziło z Europy, a 26% z Azji. Najwięcej odwiedzających pochodziło z Włoch, Chin i Francji. 49% zwiedzających zadeklarowało przyjechanie na targi ze względu na chęć zapoznania się z najnowszymi trendami. 30% wszystkich uczestników to menadżerowie firm lub osoby zajmujące kierownicze stanowiska.

Szkolenie: Import z Chin

Targi Ambiente we Frankfurcie a chińscy wystawcy

Chińczycy są nie tylko jedną z najliczniejszych grup odwiedzających targi. Są także bardzo dużą grupą wystawców na targach Ambiente we Frankfurcie. Poniżej prezentujemy listę wybranych chińskich wystawców i ich produktów. Pełny spis ekspozytorów możesz zobaczyć na tej stronie.

  • Camry Electronic (Zhaoqing) Ltd. – wagi, elektryczne przyrządy pomiarowe
  • Cangzhou City Changsheng Arts & Crafts Products Co., Ltd. – wyroby szklane np. wazony
  • Caoxian Shangdu Arts & Crafts Co., Ltd. – wyroby drewniane, meble
  • Chando – upominiki, perfumy, świece zapachowe, świeczniki, artykuły ceramiczne
  • Changsha Happy Go Products Developing Co., Ltd. – zastawy stołowe
  • Changzhou Shule Kitchen Utensils Co., Ltd. – przybory kuchenne takie jak m.in. maszyny do makaronu, krajalnice do warzyw i pieczywa.
Ambiente
Targi Ambiente

Rejestracja na Targi Ambiente

Aby wziąć udział w targach zarówno jako wystawiający albo odwiedzający najpierw należy zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia. Ceny wynajmu stoisk dla indywidualnych wystawców można sprawdzić w zakładce Planning&Prepartion. Natomiast osoby chcące odwiedzić targi muszą zakupić bilet. Cena jednodniowej wejściówki to 28 Euro, a koszt wstępu na całą imprezę to 52 Euro.

Źródło grafiki: ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1