Szkolenie nt. importu z Chin podczas China Expo

Już za 2 tygodnie rozpoczyna się 5 edycja chińskich targów China Expo. Targi odbywają się w Warszawie w dniach 17-19.09. Podczas targów prowadzona będzie darmowa konferencja i szkolenia związane z tematyką bezpiecznego importu i handlu z Chinami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji.

China Expo 2015

ABC Importera – China Expo Poland

Jak co roku targom China Expo Poland towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny. Polsko-Chińska Izba Gospodarcza oraz ChinskiRaport.pl dostarczą kompleksowej wiedzy na temat bezpiecznego handlu z Chinami, podpowiedzą jak uniknąć niebezpiecznych pułapek. Firma BigChina.pl również w tym roku, podczas konferencji przedstawi podstawowe reguły gry dotyczących importu z Chin. Wyjaśni, co jest mitem, a co faktem w temacie importu z Państwa Środka. Jak podkreśla Paulina Kiełbus-Jania (prezes firmy BigChina.pl, która towarzyszy targom China Expo Poland od pierwszej edycji) – importując z Chin warto wiedzieć dlaczego nasz kontrahent zachowuje się tak, a nie inaczej i czego można się po nim spodziewać, jakie uwarunkowania mają wpływ na jego działanie i jak je rozumieć.

Ponadto przedstawione zostaną ciekawe rozwiązania dotyczące rozliczeń z zagranicznym kontrahentem, firma Ebury doradzi jak bezpiecznie prowadzić transakcje w walutach lokalnych oraz zabezpieczyć się od ryzyka kursowego. Ponadto podczas sobotniej konferencji omówiona zostanie aktualna polityka Chin – Chiński Jedwabny Szlak 2.0 i jego wpływ na Polskę i polski biznes. Prelekcje poprowadzi Radosław Pyffel z Centrum Studiów Polska Azja (CSPA), partner merytoryczny targów.

Szkolenie: Import z Chin

Kultura biznesowa i Business Chinese

Podczas targów będzie można wziąć udział w darmowej pierwszej lekcji języka chińskiego i poznać zwroty w języku chińskim ułatwiające pierwsze kontakty biznesowe. Polskie Stowarzyszenie Go przygotuje warsztaty z wykorzystaniem filozofii gry wei-qi w biznesie. Znajomością zasad tej starochińskiej gry planszowej na pewno każdy polski biznesmen bardzo zaimponuje chińskiemu partnerowi. Odbędzie się również konferencja dotycząca kultury biznesowej Chin i Korei, którą przeprowadzi Centrum Studiów Polska – Azja (CSPA).

Korzyści dla odwiedzających

Dla profesjonalistów z branży organizatorzy przygotowali specjalny, preferencyjny program. Każdy z uczestników programu otrzyma m.in. prezent od organizatorów oraz kupon na lunch w chińskiej restauracji na terenie hali wystawienniczej. Warunkiem zakwalifikowania się do programu jest: dokonanie rejestracji online lub na miejscu jako przedstawiciel firmy, podanie prawidłowych danych oraz przeprowadzenie 5 rozmów handlowych (udokumentowanych zebranymi wizytówkami wystawców).

Jak wziąć udział?

China Expo Poland organizowane są w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Na miejsce można dojechać samochodem – przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Skorzystać można też z komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów stolicy, SKM – linia S1 relacji Pruszków – Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego. Targi można zwiedzać w czwartek i piątek, tj. 17-18 września w godzinach 10-17, a także w sobotę, 19 września, od 10 do 16. Wszystkich zwiedzających China Expo Poland obowiązuje rejestracja, po rejestracji wejście na targi jest darmowe. Można jej dokonać online na www.china-expo.pl lub na miejscu podczas imprezy.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 3