Targi Spielwarenmesse 2024

Już w przyszłym roku odbędą się Międzynarodowe Targi Zabawek i Produktów Rekreacyjnych Spielwarenmesse w Norymberdze. Targi Spielwarenmesse to największe na świecie targi w branży zabawkowej. Zrzeszają ponad 2900 wystawców z 68 różnych krajów. Liczba gości sięga ponad 62 tysięcy ze 130 krajów. To doskonała okazja, aby zapoznać się z chińskimi produktami, które już wkrótce zostaną zaprezentowane właśnie na targach Spielwarenmesse 2024.

Targi Spielwarenmesse 2024 1

Targi Spielwarenmesse 2024

Kiedy i gdzie odbywa się wystawa Spielwarenmesse 2024?

Data: 30 stycznia- 3 lutego 2024 r.

Godziny otwarcia:

  • wtorek-piątek 9:00 – 18:00
  • niedziela 9:00 – 17:00

Miejsce targów: Messezentrum Nürnberg (centrum wystawowe w Norymberdze), Messezentrum 1, 90471 Norymberga, Niemcy

Szkolenie: Import z Chin

Rejestracja na targi Spielwarenmesse 2024

Sprzedaż biletów rusza w listopadzie 2023 roku i będzie dostępna tylko online. Zakup biletów będzie możliwy tylko dla gości handlowych.

Aby zarejestrować się jako odwiedzający, należy wypełnić formularz na stronie organizatora. Osoby, które już wcześniej odwiedziły targi, otrzymają automatycznie dane do zalogowania się w internetowym sklepie z biletami.

Spielwarenmesse 2024

Dlaczego warto wziąć udział w Spielwarenmesse 2024?

Targi Spielwarenmesse to doskonała okazja, aby zapoznać się z najważniejszymi trendami, innowacjami oraz nowymi produktami w branży zabawkowej. Podczas targów odwiedzający będą mieli możliwość zawrzeć nowe kontakty handlowe oraz odkryć nowe, innowacyjne marki. W 2023 roku na targach można było zobaczyć aż 2100 wystawców z 69 krajów, 58 000 sprzedawców oraz kupców z 128 krajów. 83% wystawców potwierdziło swoje plany do ponownego udziału w targach.

Dodatkowo Spielwarenmesse zapewnia również możliwość zapoznania się z targami w formie cyfrowej dla osób, które nie mają możliwości pojawienia się na miejscu. Skorzystanie z platformy Spielwarenmesse Digital zapewnia łatwe odnajdywanie kontaktów, organizacje wirtualnych spotkań oraz możliwość uczęszczania na prelekcje i prezentacje wystawców. Aby skorzystać z tej opcji, należy zarejestrować się na stronie ze swoim e-mailem, użytym wcześniej przy zakupie biletu.

Spielwarenmesse 2024

Chińscy producenci na Spielwarenmesse

Pomimo iż targi mają miejsce w Europie, a głównymi wystawcami są marki europejskie, to oczywiście nie zabraknie również przedstawicieli z Chin. Wielu chińskich producentów przybędzie na targi w celu nawiązania potencjalnej współpracy. To dobra okazja na zapoznanie się z chińskimi produktami na żywo, bez konieczności kosztownego wyjazdu do Chin. Na targach można porównać oferty różnych chińskich firm, co pozwoli na dokładniejsze zrozumienie konkurencyjności cenowej i jakościowej na rynku. W chińskiej kulturze niesamowicie ważnym jest guanxi, czyli osobista relacja między ludźmi, dlatego perspektywa zapoznania się z chińskimi dostawcami bezpośrednio na żywo podczas targów może być kluczowa dla przyszłej współpracy.

Obecna lista wystawców na przyszły rok nie jest jeszcze znana, jednak znając dane z 2023 roku, możemy spodziewać się, że w pawilonie „Best of China” będzie czekać na nas wiele chińskich wystawców.

Źródło zdjęć: Spielwarenmesse

Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1