Nowe produkty 2024

Planujesz rozpocząć import towarów z Chin, ale nie możesz się zdecydować, jakie produkty wybrać? Jeśli tak, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Opisujemy najbardziej godne uwagi produkty zaprezentowane podczas Targów Kantońskich 2023, które przyciągnęły uwagę jury i zdobyły główne nagrody w konkursie. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi produktami, gdyż mogą one stanowić źródło inspiracji dla przyszłych projektów. Oto lista „Nowe produkty 2024”, czyli wyroby, którym warto przyjrzeć się bliżej.

Nowe produkty 2024

Nowe produkty 2024. Czym są Targi Kantońskie?

Targi Kantońskie, znane również jako China Import and Export Fair, to największe targi handlowe w Chinach. Co roku specjalne jury decyduje o najbardziej godnych uwagi produktach i ogłasza zwycięzców Nagród Projektowych Targów Kantońskich. W 2023 roku 141 produktów zgłoszonych przez 118 uczestników zostało wyróżnionych nagrodami: Best of the Best, Gold Award, Silver Award oraz Bronze Award, z których dwie pierwsze są najbardziej prestiżowe.

Targi Kantońskie 2023 – Gold Award

Podczas Targów Kantońskich 2023, trzynaście produktów z siedmiu różnych kategorii zostało wybranych jako zwycięzcy Gold Award.

Zdrowie i Rekreacja

Lampa Stick od ZHEJIANG SORBO TECHNOLOGY CO., LTD

To ekologiczna, wielofunkcyjna lampa kempingowa o unikalnym designie, która może pełnić rolę światła otoczenia i elementu oświetleniowego.

ZHEJIANG SORBO TECHNOLOGY

Levia Parasol od HIGOLD GROUP CO., LTD.

Innowacyjny parasol nagrodzony licznymi patentami, który może obracać się o 360 stopni, a jego daszek dodatkowo może obrócić się o 180 stopni, co zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem. Jest wykonany ze specjalnego aluminium i waży 152 kg. Dodatkowo, tkanina jest wodoodporna i trwała, dzięki czemu parasol jest niezawodny do długotrwałego użytku na zewnątrz bez żadnych uszkodzeń.

HIGOLD GROUP

Moda

Paper Ark od JIANGSU SAINTY CORP., LTD.

Ta kurtka sportowa jest nie tylko modna, ale także bardzo praktyczna, jako iż rękawy są wyposażone w kieszenie na zamek błyskawiczny do wygodnego przechowywania przedmiotów. Ponadto, rękawy posiadają także dziurki na kciuki, aby zapewnić wygodę podczas ćwiczeń.

JIANGSU SAINTY CORP

PEAK 3D SPHERE od QUANZHOU PEAK SHOES CO., LTD.

Jednym z najbardziej innowacyjnych produktów są buty PEAK „3D Sphere”, w pełni drukowane w technologii 3D i w 100% nadają się do recyklingu. Dodatkowo, zamiast stosować standaryzowane rozmiary, produkt korzysta z technologii 3D do dostosowywania każdego buta do indywidualnych potrzeb klientów, zgodnie z ich odciskiem stopy.

QUANZHOU PEAK SHOES

Sprzęt i Narzędzia

Ultiguard od Andanda Industrial Technology (Shanghai) Co., Ltd.

Są to wodoodporne specjalistyczne buty do pracy w kopalni, ważące zaledwie 40% tradycyjnych butów ochronnych. Ich jasny design sprawia, iż są idealne dla zacienionych warunków. Posiadają również wykonany z aluminium ochronny czubek oraz antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu zapewniają znacznie większy komfort i bezpieczeństwo niż konkurencyjne obuwie.

Andanda Industrial Technology

Artykuły Gospodarstwa Domowego i Towary Konsumenckie

Komplet noży kuchennych w kolorze czarnym i antybakteryjnym od LIVEON INDUSTRIAL CO., LTD.

Ten elegancki zestaw noży kuchennych wykonany jest z wysokiej jakości niemieckiej stali. Noże są nie tylko niezwykle ostre, ale także zapewniają pewny chwyt dzięki specjalnemu uchwytowi. Są łatwe do czyszczenia i odporne na korozję, co wydłuża ich żywotność. Dodatkowo, uchwyt noża jest wymienny, co zapewnia lepszą wentylację, a co ważniejsze, zapobiega rozwojowi bakterii.

LIVEON INDUSTRIAL

Krzesło „X” COFFEE od STARWAY INTERNATIONAL HOME-LIVING CO., LTD.

To wykorzystujące fusy kawowe krzesło jest nie tylko ekologiczne, ale także odpędza komary, co dodatkowo chroni drewno.

STARWAY INTERNATIONAL HOME-LIVING

Naczynie kuchenne od NINGBO RE-COOK IMPORT & EXPORT CO., LTD.

Innowacyjny garnek z podwójnym dnem oszczędzającym olej, jako iż jego dno pełni funkcję miarki, umożliwiając łatwe kontrolowanie ilości oleju. Doskonale nadaje się również do oddzielania potraw o różnych wymaganiach temperatury oleju.

NINGBO RE-COOK IMPORT & EXPORT

Wyroby Przemysłowe

Bezpłatna konsultacja

Formy prefabrykowane PPVC do budowy mieszkań od Jiangxi GETO New Materials Corporation Limited

PPVC to nowa technologia budowlana, która produkuje elementy pomieszczeń w fabryce i łączy je na miejscu. Przyspiesza to budowę, redukuje koszty pracy i jest przyjazne dla środowiska. Może być stosowana do różnych struktur, takich jak mieszkania, przepusty czy łazienki. System jest zautomatyzowany oraz zgodny z trendami ekologii budownictwa.

Jiangxi GETO New Materials

Inteligentny wyłącznik obwodu LOT od GACIA ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD.

Ten zaawansowany wyłącznik obwodu ma wiele funkcji zapewniających efektywne i bezpieczne użytkowanie energii, których tradycyjne wyłączniki nie posiadają. Ostrzega o usterkach, alarmuje przed przepięciami, testuje wycieki, rejestruje informacje o bezpieczeństwie i umożliwia zdalne sterowanie. Dodatkowo, monitoruje on także zużycie energii i dla bezpieczeństwa odłącza nadmiar prądu. To najlepszy wybór na rynku.

GACIA ELECTRICAL APPLIANCE

Budownictwo i Dekoracja Wnętrz

Termostatyczna bateria wannowo-prysznicowa z przełącznikiem suwakowym i kontrolą objętości od TAIZHOU FENGHUA BRASSWORKS CO., LTD.

Ten projekt spełnia wszelkie oczekiwania dotyczące luksusowego prysznica. Umożliwia korzystanie z wielu wylotów jednocześnie, przy niezależnej kontroli każdego z nich.

TAIZHOU FENGHUA BRASSWORKS

Elektronika i Sprzęt AGD

Przenośny odkurzacz parowy od GUANGDONG XINBAO ELECTRICAL APPLIANCES HOLDINGS CO., LTD.

Odkurzacz ten stosuje czyszczenie parą o wysokiej temperaturze. Istnieją cztery tryby czyszczenia, co sprawia, że jest odpowiedni do wielu różnych tkanin, nie uszkadzając ich. Może usuwać zarówno nowo zabrudzone plamy, jak i uporczywe, gromadzące się przez lata. Ma również tryby głębokiego czyszczenia i sterylizacji.

GUANGDONG XINBAO ELECTRICAL APPLIANCES HOLDINGS

Profesjonalny młynek do kawy z płaskim ostrzem od GUANGDONG XINBAO ELECTRICAL APPLIANCES HOLDINGS CO., LTD.

Ten młynek do kawy może zaspokoić wszelkie wymagania prawdziwych miłośników kawy. Specjalny kubek ważący pozwala na odpowiedni stosunek proszku do płynu. Dostępnych jest 65 trybów mielenia, dzięki czemu można spełnić potrzeby różnych rodzajów parzenia kawy. Młynek ten jest również łatwy do czyszczenia oraz cichy w obsłudze, dlatego świetnie sprawdzi się w bardziej eleganckich przestrzeniach.

GUANGDONG XINBAO ELECTRICAL APPLIANCES HOLDINGS 2

Targi Kantońskie 2023 – Najwyższa nagroda Best of the Best Award

Best of the Best Award na Targach Kantońskich 2023 zasłużenie trafiła do FOSHAN ELECTRICAL AND LIGHTING CO. LTD za ich wyjątkowe lampy biurkowe o niskim oświetleniu. Te nowoczesne lampy ukrywają źródła światła pod polem widzenia oraz wykorzystują innowacyjne podejście do kierowania światła z dala od oczu, aby zadbać o ich zdrowie. Wyposażone w baterie litowe, oferują łatwą przenośność i dostosowanie do różnych ustawień, jednocześnie będąc ekologicznym produktem, który wykorzystuje aluminium z recyklingu. FOSHAN ELECTRICAL AND LIGHTING CO. LTD prawdziwie zasłużył na tę prestiżową nagrodę jako wyróżniony zwycięzca konkursu.

FOSHAN ELECTRICAL AND LIGHTING

Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł dostarczył Ci oczekiwanych informacji i zainspirował do importu z Chin ciekawych produktów.

Zobacz też naszą krótką wideo-relację z Targów Kantońskich.

Chcesz dowiedzieć się, jakie inne produkty opłaca się importować w 2024 roku? Dowiesz się tego na naszym szkoleniu o imporcie z Chin, organizowanego online lub w dużych miastach w Polsce.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 3