Targi mody i odzieży MAGIC Las Vegas 2024

Targi MAGIC są jednymi z najważniejszych targów mody odbywających się w Stanach Zjednoczonych. Targi organizowane są dwa miesiące w roku różnych miastach. Najbliższe wydarzenie będzie miało miejsce w Las Vegas. Co czeka gości i wystawców na MAGIC Las Vegas 2024?

targi magic las vegas 2024

Podstawowe informacje o MAGIC Las Vegas 2024

Termin: 13-15 lutego 2024 roku

Lokalizacja: Las Vegas Convention Center, Paradise 3150, Las Vegas, NV 89109, Stany Zjednoczone

Strona internetowa: magicfashionevents.com/en/home.html

Czym są targi mody i odzieży MAGIC?

MAGIC, czyli Men’s apparel Guild in California, powstało w 1932 roku. Firma powstała w odpowiedzi na rosnącą popularność biznesu odzieżowego na terenie Stanów Zjednoczonych, a w szczególności Las Vegas. Od początku swojej działalności MAGIC stanowiło idealne miejsce do nawiązywania kontaktów dla producentów oraz nabywców mody męskiej. W późniejszych latach poszerzyli swoją działalność o modę damską, jak i dziecięcą, a także o akcesoria i obuwie. Teraz MAGIC jest jednym z najważniejszych targów mody i odzieży w Las Vegas, jak i w Stanach Zjednoczonych.

Temat przewodni MAGIC Las Vegas

Targi MAGIC Las Vegas będą odbywać się w ciągu trzech dni w Las Vegas Convention Center. Centrum będzie podzielone na poszczególne sektory, w których będziemy mogli zobaczyć:

 • modę męską
 • modę damską
 • modę dziecięcą
 • akcesoria
 • obuwie

I wiele innych. W poprzednich latach uczestnicy targów mieli także okazję zobaczyć wystawy najnowszych trendów w modzie, jak i przedmioty z branży kosmetycznej. Podczas targów będziemy mieli okazję spotkać projektantów, sprzedawców detalicznych, kupców czy entuzjastów mody.

Jak zarejestrować się na targi MAGIC Las Vegas 2024?

Żeby wziąć udział w targach MAGIC Las Vegas, należy najpierw zarejestrować się przez stronę internetową. Istnieje możliwość rejestracji na miejscu. Zweryfikowani wcześniej sprzedawcy mogą zarejestrować się poprzez skanowanie kodu QR już na miejscu, a osoby niezweryfikowane mogą zarejestrować się w wyznaczonych do tego punktach na terenie Las Vegas. Jednakże organizatorzy zachęcają do rejestracji online.

Cena za rejestrację dla gości zależy od wybranego wydarzenia. Wydarzenia do wyboru, w kolejności od najniższego do najwyższego zakresu cenowego:

 • MAGIC Las Vegas
 • PROJECT Las Vegas
 • SOURCING at MAGIC Las Vegas

Dla zweryfikowanych sprzedawców rejestracja jest bezpłatna i umożliwia uczestniczenie w we wszystkich pokazach i warsztatach. W przypadku reszty uczestników opłaty mogą wynosić między 500 a 2500$.

Co będzie nam potrzebne przy rejestracji?

Jeśli planujemy wystawić produkty naszej firmy w trakcie targów, podczas rejestracji należy podać następujące informacje:

 • link do strony internetowej firmy
 • potwierdzenie rejestracji podatkowej
 • faktury z ostatnich sześciu miesięcy wystawione przez przynajmniej trzech różnych dostawców (wypisane ręcznie nie będą uznawane)
 • dokument osobisty ze zdjęciem
 • wizytówka (należy podać adres firmy i tytuł zawodowy)
 • dowód zakupu biura firmy
 • informacje dostawców (lista firm i osób u których dokonujemy zakupów dla firmy)
 • list intencyjny (zawierający rodzaj działalności i przewidywaną datę otwarcia).

Dlaczego warto brać udział w targach MAGIC Las Vegas 2024?

Podczas wydarzenia mamy okazję przedstawić uczestnikom nasze produkty, a nasza firma może zyskać popularność. Mamy także okazję, żeby spotkać projektantów oraz właścicieli firm zajmujących się modą i nawiązać z nimi kontakt. Jest to też okazja do uczestniczenia w warsztatach organizowanych przez MAGIC Las Vegas oraz do poznania najnowszych trendów w modzie.

Kto bierze udział w targach MAGIC Las Vegas?

Targi MAGIC Las Vegas gościły w poprzednich latach ponad 75 tysięcy uczestników z 120 krajów, którzy mogli brać udział w ponad 100 różnych warsztatach i konwersatoriach. Jest to także wydarzenie, w którym uczestniczy ponad 3500 wystawców z różnych kategorii.

Inne usługi świadczone podczas MAGIC Las Vegas 2024

W zakładce Hotel&Travel na oficjalnej stronie internetowej MAGIC Las Vegas możemy znaleźć oferty transportu, wraz ze zniżkami na poszczególne loty wybranych linii lotniczych, jak i informacje dotyczące parkingu. Możemy także wyszukać rekomendowany przez firmę hotel. Co więcej podczas targów dostępne będą wyznaczone sektory, gdzie będzie można zakupić posiłek.

Grafika: magicfashionevents.com/en/home.html

Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1