Targi NKBA/KBIS Las Vegas 2024

Targi NKBA/KBIS są największymi w Stanach Zjednoczonych pokazami poświęconymi projektowaniu i budowie kuchni i łazienek. Organizowane są co roku w różnych miastach na terenie Stanów Zjednoczonych. Czego możemy się spodziewać na najbliższych targach NKBA/KBIS Las Vegas 2024?

NKBA KBIS Las Vegas 2024

Podstawowe informacje na temat targów NKBA/KBIS Las Vegas 2024

Termin: 27-29 lutego 2024 roku

Lokalizacja: 3150 Paradise, Las Vegas, NV 89109, Stany Zjednoczone

Strona internetowa: kbis.com

NKBA KBIS Las Vegas 2024

Czym jest NKBA?

NKBA (National Kitchen + Bath Association, czyli Krajowe Stowarzyszenie Kuchni + Łazienki) to grupa non-profit założona w 1963 roku. Na początku ich działalność obejmowała jedynie sprzedaż wyposażenia kuchennego, ale na przestrzeni lat grupa poszerzyła zakres swojej aktywności do łazienek. Ma także w swoich szeregach nie tylko sprzedawców detalicznych, ale także projektantów, dystrybutorów, producentów oraz innych profesjonalistów z branży.

Czym jest KBIS?

KBIS (Kitchen + Bath Industry Show, czyli Targi Kuchni + Łazienki) to grupa będąca własnością NKBA. Zajmują się oni organizacją corocznych targów kuchni i łazienki NKBA.

Co będzie się działo podczas targów NKBA/KBIS Las Vegas 2024?

Podczas targów NKBA/KBIS Las Vegas 2024 będziemy mogli oglądać najnowsze rozwiązania i trendy w sposobach projektowania, wyposażenia i dekoracji kuchni i łazienki.

W trakcie trwania targów hale podzielone będą na cztery sektory, a każdy sektor podzielony będzie na stanowiska zajmowane przez konkretne firmy. Mapę targów można znaleźć na oficjalnej stronie NKBA/KBIS. Na danych stanowiskach będziemy mogli spotkać się z projektantami, sprzedawcami i innymi profesjonalistami tej branży. Przy wielu stanowiskach będzie także możliwość obejrzenia prezentacji produktów, które nas interesują, oraz nawiązania kontaktu z osobami współpracującymi z daną firmą.

Na gości, którzy odwiedzą targi NKBA/KBIS Las Vegas 2024 będą także czekały seminaria oraz warsztaty prowadzone przez ekspertów w danej dziedzinie.

Jak zarejestrować się na targi NKBA/KBIS Las Vegas 2024?

NKBA KBIS Las Vegas 2024

Zarejestrowanie udziału jako gość

Rejestrując się po raz pierwszy będziemy musieli podać nasze: imię, nazwisko oraz nazwę firmy, którą reprezentujemy. Opłaty rejestracyjne różnią się ze względu na kilka czynników takich jak: czas rejestracji, ilość i rodzaj pokazów, które chcemy zobaczyć oraz to czy jesteśmy członkami NKBA. Członkostwo NKBA może zapewnić nam zniżki na bilety wstępu oraz dostęp do infolinii, dzięki której będziemy mogli skontaktować się z pracownikami NKBA, którzy pomogą nam z naszym numerem członkowskim i rejestracją. Koszty uczestnictwa w targach to kwoty rzędu od 50 USD do 1375 USD. Członkowie NKBA mogą korzystać z darmowego wejścia na teren targów.

Zarejestrowanie udziału jako wystawca

Jeśli planujemy zaprezentować nasze produkty na targach NKBA/KBIS Las Vegas 2024, powinniśmy odwiedzić oficjalną stronę internetową targów i wejść w zakładkę EXHIBIT. Tam możemy wybrać, czy jesteśmy firmą działającą na terenie Ameryki Północnej, czy też jesteśmy spoza tego kontynentu. Po wybraniu jednej z opcji pokaże nam się formularz, który po wypełnieniu zostanie przesłany do pracowników NKBA/KBIS, którzy skontaktują się z nami w celu zarejestrowania nas jako wystawcy.

Dlaczego warto odwiedzić targi NKBA/KBIS Las Vegas 2024?

Podczas targów będziemy mieli okazję zobaczyć produkty przodujących marek i wziąć udział w ich prezentacji. Odkryjemy także, jak wyglądają najnowsze trendy w budowie kuchni i łazienek. Będziemy mogli także wziąć udział rozmowach i seminariach prowadzonych na różne tematy związane z branżą.

Dla wystawców jest to idealna okazja do przedstawienia swoich produktów dużej grupie odbiorców i szansa na zwiększenie popularności prowadzonej przez nas firmy. Będziemy mieli także szansę nawiązać nowe kontakty z projektantami, dostawcami i producentami, którzy prowadzą działalności w podobnych do nas branżach.

Kto uczestniczy w targach NKBA/KBIS?

Targi NKBA/KBIS Las Vegas 2024 organizowane jest w Las Vegas Convention Center, które jest jednym z największych centrów kongresowych w Las Vegas. W poprzednich latach w targach brało udział ponad 49 tys. uczestników, swoje firmy i projekty prezentowało ponad 500 wystawców.

Kwestie organizacyjne

NKBA/KBIS oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania na czas trwania targów, jak i listę dostępnych środków transportu. W zakładce Hotel Information znajdziemy dwie opcję wyszukiwania zakwaterowania – dla grup powyżej lub poniżej 10 osób.

Zdjęcia: kb.nkba.org

Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2