Targi Intersolar San Diego 2024 

Targi Intersolar to jedno z najważniejszych wydarzeń dla producentów branży fotowoltaicznej. Targi mają miejsce kilka razy w roku w różnych miastach takich jak Monachium, San Francisco, Bombaj, São Paulo, Pekinie i wielu innych. Najbliższe wydarzenie będzie miało miejsce w San Diego w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Czego możemy się spodziewać na targach Intersolar San Diego 2024?

intersolar san diego 2024

Podstawowe informacje o Intersolar San Diego 2024 

Termin: 17 – 19 stycznia 2024 roku

Lokalizacja: San Diego Convention Centre 111 Harbor Dr, San Diego, CA 92101, Stany Zjednoczone

Strona internetowa: intersolar.us

Czym są targi Intersolar?

Grupa Intersolar powstała w 1991 roku w Niemczech, gdzie zorganizowała jednodniowe wydarzenie, podczas którego pięć firm z branży fotowoltaicznej zaprezentowało wytworzone przez nich produkty i prezentacje na temat wykorzystywania energii słonecznej. Z roku na rok zainteresowanie targami Intersolar rosło, a grupa zaczęła rozwijać się poza granicami kraju. Dzisiaj targi Intersolar to jedne z najważniejszych targów biznesu fotowoltaicznego na świecie.

Co będzie się działo na targach Intersolar San Diego 2024?

Targi Intersolar San Diego 2024 będą miały do zaoferowania wiele atrakcji. W trakcie targów będziemy mieli okazję zobaczyć ponad 500 znanych firm takich jak Google, Fluence, GM Energy i innych. Będziemy mieli także możliwość uczestniczenia w 24 warsztatach edukacyjnych, prowadzonych przez ponad 125 specjalistów w branży oraz w przyjęciach przygotowanych przez organizatorów wydarzenia. Będziemy mogli także oglądać konkurencję między zespołami świadczącymi usługi instalacji paneli fotowoltaicznych i wiele innych.

Dlaczego warto uczestniczyć w targach Intersolar San Diego 2024?

Podczas targów będziemy mogli zapoznać się ze specyfikacją rynku urządzeń wykorzystujących energię słoneczną, jak i poznać dostawców, producentów i potencjalnych partnerów biznesowych. Mamy także możliwość zdobycia informacji na temat najnowszych technologii i ich producentów. Podczas sesji edukacyjnych będziemy mogli zdobyć informacje na temat takich tematów jak kryzys energetyczny, sposoby magazynowania energii, ogrzewanie i chłodzenie słoneczne itp.

Jak zarejestrować się na targi Intersolar San Diego 2024?

Rejestracja osób odwiedzających Intersolar San Diego 2024

Istnieje możliwość zarejestrowania swojego udziału jako gość na miejscu, ale organizatorzy zachęcają do rejestracji poprzez ich stronę internetową. Osoba, która chciałaby uczestniczyć w targach, powinna najpierw wejść na oficjalną stronę targów Intersolar, gdzie będzie mogła zarejestrować się, jak i założyć profil, co ułatwi rejestracje na następne wydarzenia. Podczas standardowej rejestracji wymagane będzie podanie tytułu zawodowego, ale możliwe jest także zarejestrowanie się jako uczeń lub student.

Cena za rejestrację i udział różni się, jeśli rejestracji dokonujemy poprzez stronę internetową, a na miejscu podczas targów. W zależności od wybranego przez nas biletu i ilości wydarzeń, w których chcemy uczestniczyć, opłaty będą wynosić między 95 USD – wejście na pojedynczą halę, a 1235 USD – wejście na całą konferencję i halę pokazową. Więcej informacji na temat opłat znajdziemy na oficjalnej stronie Intersolar.

Rejestracja wystawców na Intersolar San Diego 2024

Jeśli natomiast chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, powinniśmy odwiedzić stronę internetową Intersolar North America, gdzie znajdziemy formularz kontaktowy.

Kwestie organizacyjne

Intersolar North America współpracuje z firmą onPeak, która jest oficjalnym dostawcą ofert hotelowych dla Intersolar i zapewnia pomoc w znalezieniu odpowiedniego dla nas zakwaterowania na czas trwania targów. Organizatorzy zachęcają także do zwiedzania miasta San Diego w trakcie wyjazdu.

Źródło grafiki: intersolar.us/isnaesna23-highlights

Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 3