India International Furniture Fair 2023

India International Furniture Fair (IIFF) to niezwykłe wydarzenie, które powinno przyciągnąć uwagę wszystkich zainteresowanych branżą meblarską. Wzięcie w nim udziału może okazać się cennym doświadczeniem, ponieważ stanowi doskonałą okazję do monitorowania obecnych tendencji w branży i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

India International Furniture Fair 2023

India International Furniture Fair 2023

W 2023 roku odbędzie się 5. edycja tego wydarzenia. Szacuje się, że weźmie w nim udział około 9000 gości oraz około 250 wystawców, reprezentujących różne kraje, w tym Turcję, Chiny, Polskę, Malezję, Indie, Danię, Indonezję i Wietnam. Wystawy targowe zajmą przestrzeń 15 tysięcy metrów kwadratowych. 

Gdzie i kiedy odbywają się targi India International Furniture Fair 2023? 

Piąta edycja IIFF zaplanowana jest na 1-3 grudnia 2023 roku i odbędzie się w India International Convention & Expo Centre w New Delhi.

Jakie rodzaje produktów zostaną zaprezentowane podczas targów?

Na targach będą wystawione produkty z obszarów, takich jak:

  • meble domowe,
  • meble biurowe,
  • meble projektowe “hotel”,
  • meble projektowe “luksusowy dom”,
  • tapicerka,
  • zrównoważone meble i akcesoria,
  • inteligentna kuchnia.
India International Furniture Fair 2023 program

Dlaczego warto wziąć udział w targach IIFF?

Międzynarodowe Targi Mebli w Indiach to wydarzenie branżowe, które ma na celu promowanie i eksponowanie nowych projektów, produktów i technologii związanych z przemysłem meblowym. Targi te zapewniają doskonałą okazję dla producentów, projektantów, dystrybutorów i klientów z całego świata, aby spotkali się, nawiązali kontakty biznesowe i wymieniali się wiedzą.

Przedstawienie swoich produktów lub usług na tak dużym i rozpoznawalnym evencie może przynieść ogromną ekspozycję oraz zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Indyjski sektor nieruchomości przygotowuje się do znaczącego wpływu, przewidując, że do 2025 roku wniesie niezwykle istotny wkład w PKB, osiągając poziom 13%. W miarę rozwoju tego rynku możemy oczekiwać zwiększenia zapotrzebowania na meble.

Rejestracja na wydarzenie India International Furniture Fair

Wstęp na targi wymaga wcześniejszego zarejestrowania się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Strona internetowa wydarzenia: iiffglobal.com

Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1