Import z Chin – jak bezpiecznie importować z Chin

Podczas Shopcamp Arena w Gdynii zaprezentowaliśmy nasz produkt – ChińskiRaport.pl i opowiedzieliśmy przedstawicielom sklepów internetowych o możliwościach jak i o zagrożeniach wynikających z importu z Chin. Dlaczego warto sprawdzać firmy z Chin, co daje nam raport handlowy oraz jakich błędów przy handlu z Chinami nie popełniać.

Shopcamp Arena

Krótka prezentacja nt. Importu z Chin (ChinskiRaport.pl)

Import z Chin – Shopcamp Arena

Wszystkim firmom, które handlują z Chinami, zalecamy zachowanie ostrożności i weryfikację chińskiego kontrahenta. Poprzez nasz serwis ChinskiRaport.pl, przedsiębiorcy mogą poznać pełen obraz firmy, z którą chcą podjąć współpracę. Ponadto, nawet jeśli zamawiasz towar od jednego chińskiego dostawcy od dłuższego czasu, zalecamy, aby regularnie dokonywać jego weryfikacji, aby upewnić się, że sytuacja w firmie w Chinach nie uległa zmianie (na przykład nie jest ona w upadłości).

W raporcie wykazujemy czy firma jest zarejestrowana w odpowiednich urzędach, jak długo istnieje i kto jest jej właścicielem. Weryfikujemy czy dostawca jest faktycznie producentem czy małą firmą handlową. Ponadto z raportu dowiesz się czy firma może eksportować, czy popełniła w przeszłości oszustwa i wiele więcej. Każdy raport jest przygotowywany indywidualnie i analizowany przez naszych ekspertów. Na końcu umieszczamy ocenę ryzyka współpracy z daną firmą.

Import z Chin cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców i rzeczywiście może okazać się bardzo lukratywnym przedsięwzięciem. Niemniej jednak, jest to przedsięwzięcie, do którego trzeba się odpowiednio przygotować, aby uniknąć pułapek i błędów. Dlatego jednym z podstawowych działań jakie należy wykonać przed zawarciem transakcji z chińskim dostawcą, a tym bardziej przed przelaniem pieniędzy do Chin, jest sprawdzenie z kim tak naprawdę wchodzimy w biznes i upewnienie się co do jego uczciwości. Właśnie w tym może pomóc weryfikacja firmy z Chin przygotowana poprzez serwis ChinskiRaport.pl.

Szkolenie: Import z Chin

Wszystkich zainteresowanych importem z Chin (zarówno początkujących, jak i doświadczonych) zapraszamy również do udziału w naszych szkoleniach „Import z Chin. Pierwsze kroki do sukcesu”. Podczas całodniowego szkolenia poruszamy wszystkie najważniejsze aspekty związane z handlem z Chinami. Omawiamy najczęstsze błędy popełniane w kontaktach z Chinami i radzimy jak uniknąć pułapek.

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0