Import z Chin – nowe połączenia lotnicze

Wiele osób odstrasza związana z importem z Chin podróż do Państwa Środka. Obecnie nawiązywane są kontakty z firmami z Chin poprzez Internet lub targi handlowe organizowane w Europie. Jest to dobry sposób na rozpoczęcie importu z Chin dla początkujących importerów. W przypadku handlu z Chinami na odległość można zabezpieczyć się płatnościami Escrow jak również szybką weryfikacją chińskiej firmy. Jednak w przypadku poważnych i większych zamówień sięgających nie często kilkudziesięciu tysięcy złoty i więcej wiele firm poprzestaje jedynie na sprawdzeniu firmy i kontaktach mailowych. Pojawiły się jednak nowe połączenia lotnicze do Chin. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Import z Chin nowe połączenia lotnicze

Nowe połączenia lotnicze do Chin

Niestety trzeba przyjąć do wiadomości fakt, iż sprawny i bezpieczny import z Chin wiąże się z nakładami w postaci spędzonego czasu w podróży i wydatku paru tysięcy złotych na wyjazd do chińskiej fabryki. Dla chińskiego producenta ważne jest osobiste poznanie polskiego importera. Przykładają do tego ogromną wagę.

Dodatkowo uciążliwym aspektem podróży do Chin jest konieczność wielu przesiadek w przypadku lotu z Polski do Chin. Od grudnia br. uruchomione zostało nowe połączenie lotnicze z Polski do Chin oferowane poprzez Qatar Airways, 4 razy w tygodniowo jedynie z przesiadką w Dausze dolecimy do aż 4 destynacji w Chinach – Pekinu, Szanghaju, Kantonu i Hong Kongu, a już od przyszłego roku zostanie uruchomione połączenie do Chengdu.

Import z Chin - nowe połączenia lotnicze

Również na początku przyszłego roku jedne z największych linii lotniczych Emirates otworzy połączenie z Warszawy via Dubaj do Chin. W ofercie znajdzie się również szereg chińskich miast, do których dolecimy z tylko jedną przesiadką.

Szkolenie: Import z Chin

W szczególności są to dogodne połączenia dla osób odwiedzających producentów w Chinach i szukających połączeń do miast położonych w centralnych Chinach (Chengdu), bądź udających się na targi w Kantonie. Już na wiosenną edycję targów w Kantonie 2013 będzie można dolecieć zarówno linią Qatar jak i Emirates. Mamy nadzieję, że z czasem nowych połączeń lotniczych będzie pojawiało się zdecydowanie więcej.

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0