Chińscy producenci na IFA Global Markets

Na przełomie sierpnia i września 2018 odbyły się w Berlinie targi IFA, czyli największe targi technologiczne w Europie. Mają renomę najważniejszych europejskich targów elektroniki konsumpcyjnej, podczas których wystawiają się najwięksi producenci z branży. Towarzyszyła im impreza targowa IFA Global Markets, na którą warto zwrócić uwagę, jeśli interesuje Cię import elektroniki z Chin. Global Markets to wydarzenie, które zostało wyodrębnione w ramach IFA ze względu na ogromną liczbę chętnych. Dwie imprezy w ramach IFA mają zaspokoić różne potrzeby wystawców i odwiedzających. Podczas gdy IFA skupia się na rozpoznawalnych międzynarodowych markach, targi IFA Global Markets poświęcone są mniejszym producentom. Dlaczego warto się na nie wybrać?

Chińscy producenci na IFA Global Markets

IFA Global Markets 2018

IFA Global Markets to impreza odbywająca się w ramach targów IFA. Jest to mniejsze od IFA wydarzenie, które odbywa się w innej części miasta, na terenie Station Berlin przy ulicy Luckenwalder. Wstęp jest bezpłatny, jednak należy się wcześniej zarejestrować. W ramach biletu organizatorzy oferują darmowy przejazd z hal targowych IFA na teren IFA Global Markets.

Impreza po raz pierwszy odbyła się w 2016 roku. W tym roku trwała cztery dni w terminie 2-5 września 2018. Na powierzchni 20 tysięcy m2 ponad 650 producentów zaprezentowało 10 tysięcy produktów. Warto zaznaczyć, że prawie wszyscy wystawcy obecni na IFA Global Markets 2018 to producenci z Chin.

Targi AGD w Chinach
Szkolenie: Import z Chin

Produkty na IFA Global Markets

IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki. W czasie ich trwania możemy zapoznać się z innowacjami w branży, które oferują najwięksi globalni producenci. Jeśli chcesz zobaczyć najnowsze produkty dużych chińskich marek, takich jak Huawei, Lenovo czy DJI, wybierz się na targi IFA w Messe Berlin.

Targi IFA Global Markets również są poświęcone elektronice użytkowej i sprzętom gospodarstwa domowego. Podczas tej imprezy importerzy mogą zapoznać się z ofertą mniejszych chińskich dostawców oraz firm ODM i OEM. To doskonała okazja dla przedsiębiorców, by zapoznać się z producentami z Chin i ich produktami. Jeśli interesuje Cię import elektroniki z Chin, chcesz zlecić chińskiej firmie produkcję sprzętu elektronicznego pod Twoją marką – IFA Global Markets to coś dla Ciebie.

IFA Global Markets

Global Markets to targi sourcingowe elektroniki użytkowej, sprzętów RTV i AGD. Obecni byli między innymi chińscy producenci urządzeń gospodarstwa domowego, drobnej elektroniki, klimatyzatorów, małych pojazdów elektrycznych i innych sprzętów elektronicznych. Branża technologiczna to branża, która rozwija się niezwykle prężnie, dlatego nie zabrakło też interesujących nowinek.

Elektronika z Chin

Dlaczego warto wybrać się na IFA Global Markets?

Przewaga chińskich firm podczas IFA Global Markets sprawia, że wyjazd na targi do Berlina może okazać się alternatywą dla pierwszej fazy targów w Kantonie, poświęconej elektronice. Jeśli nie możesz wybrać się na targi do Chin, wyjazd na IFA Global Markets w Berlinie może okazać się dobrym pomysłem.

Planując import z Chin, zawsze warto wybrać się na targi i na żywo zobaczyć oferowane produkty. Daje nam to pewność co do jakości towaru, której nie mamy sugerując się jedynie zdjęciami na portalach B2B typu Alibaba. Targi to najlepsza okazja do zapoznania się z ofertą chińskich dostawców i nawiązania pierwszych biznesowych relacji. Dają też możliwość, by podejrzeć innowacje i najnowsze trendy w branży. Po powrocie z targów zalecamy weryfikację poznanego potencjalnego partnera. Niestety nawet na targach można napotkać chińskich oszustów.

IFA Global Markets

Targi IFA odbędą się w dniach 6-11 września 2019 w Berlinie. Do tego czasu możesz wyszukać targi z branży elektronicznej i innych branż, które odbywają się w Chinach, korzystając z naszej wyszukiwarki targowej.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 5