Import z Chin – Webinar pt. „Weryfikacja kontrahenta z Chin”

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką bezpiecznego importu z Chin na darmowy Webinar realizowany z grupą naszych partnerów w ramach projektu „Podręcznik Importera

Poniżej szczegółowe informacje wraz z linkiem do zapisu:

22.03.2017- Weryfikacja kontrahenta z Chin czyli to, co każdy importer musi wiedzieć.

Chiny to kraj przyjaznych ludzi oraz biznesmenów  godnych zaufania. Jednak jak w każdej dużej zbiorowości, zdarzają się tak zwane „czarne owce”.

Chcąc importować z Chin warto sprawdzić, kim są nasi potencjalni kontrahenci. O weryfikacji chińskich firm i podmiotów opowie Piotr Canowiecki z ChinskiRaport.pl.

Webinar

Webinar „Weryfikacja kontrahenta z Chin czyli to, co każdy importer musi wiedzieć odbywa się za pośrednictwem internetu” 22.03.2017 roku (środa) o godzinie 13.00. Aby w nim uczestniczyć należy się zapisać przez ten formlarz.

Piotr Canowiecki

Piotr Canowiecki

 

Współzałożyciel serwisu ChinskiRaport.pl, który pozwala w 48 godzin sprawdzić wiarygodność kontrahenta biznesowego z Chin. Również współzałożyciel serwisu www.ExamineChina.com świadczącego usługi tego samego typu dla klientów na całym świecie.

Piotr posiada ponad 10 letnie doświadczenie w imporcie z Chin, prowadził wiele szkoleń i prelekcji na temat bezpiecznego handlu z Chinami, doradzał setkom klientów od jednoosobowych importerów po międzynarodowe korporacje.

 

W ramach webinarów poruszać będzie aspekty z weryfikacją chińskich firm i bezpiecznym imporcie z Chin.

Szkolenie: Import z Chin

Chcesz poszerzać swoją wiedzę?

Webinar o weryfikacji kontrahentów z Chin już 22.03.2017r.

Temat: Weryfikacja kontrahenta z Chin czyli to, co każdy importer musi wiedzieć.

Termin: 22.03.2017r. (środa) godz. 13:00

Webinar trwa około godziny. Bezpośrednio po nim uczestnicy szkolenia będą mogli zadawać pytania.

Prowadzimy nasze webinary na żywo w internecie! Wystarczy, że zapiszesz się, a o wszystkim cię poinformujemy. Liczba uczestników w webinarze jest ograniczona tylko do 100 pierwszych osób! Jeżeli nie masz czasu, nic straconego sprawdź nasze nadchodzące webinary w kolejnych miesiącach – wszystkie są bezpłatne, wystarczy się zarejestrować odpowiednio wcześnie! Wraz z naszymi partnerami poruszamy różne ciekawe aspekty importu z Chin!
Zapraszamy do udziału!

Zarezerwuj miejsce