Targi CIFF 2024

CIFF (China International Furniture Fair) to jedne z największych i najważniejszych targów meblowych na świecie. Te międzynarodowe targi meblowe odbywają się regularnie w Chinach. Na targach tych prezentowane są różnego rodzaju meble, zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Przyciągają one producentów, klientów hurtowych i detalicznych oraz profesjonalistów z branży meblowej, architektów i projektantów wnętrz z całego świata. Kiedy odbywają się targi CIFF 2024?

CIFF 2024

CIFF 2024

Gdzie i kiedy odbywają się targi CIFF 2024?

CIFF odbywa się w dwóch edycjach – wiosennej i jesiennej. W sesjach wiosennych i jesiennych tego wydarzenia bierze udział ponad 4000 marek z Chin i zagranicy, gromadząc łącznie ponad 380 000 profesjonalnych zwiedzających.

Targi wiosenne odbędą się w Kantonie (Guangzhou), w China Import and Export Fair Pazhou Complex.

Termin wydarzenia to 18-31 marca 2024 roku.

Impreza zostanie podzielona na dwie fazy:

  1. Pierwszy etap (Home Furniture/Homedecor & Hometextile/Outdoor Leisure) trwa od 18 do 21 marca i obejmuje kategorie takie jak meble do użytku w domu, elementy wyposażenia wnętrz, tekstylia do domu oraz meble do relaksu na zewnątrz.
  2. Drugi etap (Office and Commercial Space CIFM/interzum guangzhou) trwa od 28 do 31 marca i obejmuje wyposażenie do przestrzeni biurowych i komercyjnych, maszyny, surowce.
Bezpłatna konsultacja

Rejestracja na CIFF Guangzhou 2024

Wstęp na wydarzenie jest możliwy i darmowy po wcześniejszym zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie wydarzenia. Po zarejestrowaniu się i wypełnieniu formularza otrzymamy kod QR, który umożliwi nam wejście na targi. Co warte jest uwagi, na wydarzenie można zarejestrować się także grupowo (więcej niż 5 osób).

Oficjalna strona internetowa: ciff-gz.com/en

CIFF 2024 produkty

Dlaczego warto wziąć udział w targach CIFF?

CIFF to jedne z największych i najważniejszych targów meblowych na świecie przyciągające uczestników z całego globu. Wystawienie swoich produktów lub usług na tak dużym i znanym evencie może przynieść dużą widoczność i zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Ponadto wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych. Jest to szansa na pozyskanie potencjalnych partnerów handlowych lub dostawców z Chin, ale także innych krajów.

Współpraca biznesowa z Chińczykami

Kultura biznesowa w Chinach ma swoje specyficzne cechy i zasady, które należy zrozumieć, aby osiągnąć sukces w biznesie oraz utrzymać dobre relacje z chińskimi partnerami. Takie wydarzenia jak targi są idealnym miejscem do rozpoczęcia współpracy biznesowej z mieszkańcami Państwa Środka.

Przed wyjazdem na targi ważne jest zapoznanie się z istotnymi aspektami kulturowymi tego kraju. Należy pamiętać o relacjach osobistych, które w kulturze chińskiej odgrywają znaczącą rolę. Warto budować dobre relacje poprzez czas spędzony na rozmowach, spotkaniach towarzyskich czy nawet wspólnych posiłkach. Odbierane jest to jako wyraz zaangażowania i zainteresowania partnerem biznesowym.

CIFF 2024 dostawcy

Dodatkowo trzeba pamiętać, że negocjacje mogą być długotrwałe i oparte na budowaniu wzajemnego zaufania. Chińczycy preferują wyważone propozycje, które uwzględniają interesy obu stron. Co więcej, współpraca z chińskimi partnerami wymaga dokładności i dotrzymania obietnic.

Targi CIFF 2024 – podsumowanie

CIFF stanowią ważne forum dla branży meblowej, umożliwiając wymianę doświadczeń, prezentację najnowszych trendów w projektowaniu mebli oraz nawiązanie kontaktów biznesowych. Targi te pomagają również w kreowaniu wizerunku chińskiego przemysłu meblowego na arenie międzynarodowej oraz w promowaniu handlu meblami na globalnym rynku. Edycja wiosenna będzie miała miejsce w Kantonie w China Import and Export Fair Pazhou Complex w dniach 18-31 marca 2024 roku.

Wyjazd na targi do Chin a zaproszenie

Aby wyjechać do Chin, należy uzyskać odpowiednią wizę. Wiza biznesowa jest niezbędna, jeśli planujemy wyjazd na chińskie targi. Nie ma już obowiązku ukazania kodów zdrowotnych.
Przed rejestracją na chińskie targi upewnij się, że organizator wystawia zaproszenia do wizy dla zagranicznych przedsiębiorców. Zaproszenie do wizy biznesowej dołącz do wniosku.

Zdjęcia: ciff-gz.com/en

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1