Targi CIFF 2024

CIFF (China International Furniture Fair) to jedne z największych i najważniejszych targów meblowych na świecie. Te międzynarodowe targi meblowe odbywają się regularnie w Chinach. Na targach tych prezentowane są różnego rodzaju meble, zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Przyciągają one producentów, klientów hurtowych i detalicznych oraz profesjonalistów z branży meblowej, architektów i projektantów wnętrz z całego świata. Kiedy odbywają się targi CIFF 2024?

CIFF 2024

CIFF 2024

Gdzie i kiedy odbywają się targi CIFF 2024?

CIFF odbywa się w dwóch edycjach – wiosennej i jesiennej. W sesjach wiosennych i jesiennych tego wydarzenia bierze udział ponad 4000 marek z Chin i zagranicy, gromadząc łącznie ponad 380 000 profesjonalnych zwiedzających.

Targi wiosenne odbędą się w Kantonie (Guangzhou), w China Import and Export Fair Pazhou Complex.

Termin wydarzenia to 18-31 marca 2024 roku.

Impreza zostanie podzielona na dwie fazy:

  1. Pierwszy etap (Home Furniture/Homedecor & Hometextile/Outdoor Leisure) trwa od 18 do 21 marca i obejmuje kategorie takie jak meble do użytku w domu, elementy wyposażenia wnętrz, tekstylia do domu oraz meble do relaksu na zewnątrz.
  2. Drugi etap (Office and Commercial Space CIFM/interzum guangzhou) trwa od 28 do 31 marca i obejmuje wyposażenie do przestrzeni biurowych i komercyjnych, maszyny, surowce.
Bezpłatna konsultacja

Rejestracja na CIFF Guangzhou 2024

Wstęp na wydarzenie jest możliwy i darmowy po wcześniejszym zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie wydarzenia. Po zarejestrowaniu się i wypełnieniu formularza otrzymamy kod QR, który umożliwi nam wejście na targi. Co warte jest uwagi, na wydarzenie można zarejestrować się także grupowo (więcej niż 5 osób).

Oficjalna strona internetowa: ciff-gz.com/en

CIFF 2024 produkty

Dlaczego warto wziąć udział w targach CIFF?

CIFF to jedne z największych i najważniejszych targów meblowych na świecie przyciągające uczestników z całego globu. Wystawienie swoich produktów lub usług na tak dużym i znanym evencie może przynieść dużą widoczność i zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Ponadto wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych. Jest to szansa na pozyskanie potencjalnych partnerów handlowych lub dostawców z Chin, ale także innych krajów.

Współpraca biznesowa z Chińczykami

Kultura biznesowa w Chinach ma swoje specyficzne cechy i zasady, które należy zrozumieć, aby osiągnąć sukces w biznesie oraz utrzymać dobre relacje z chińskimi partnerami. Takie wydarzenia jak targi są idealnym miejscem do rozpoczęcia współpracy biznesowej z mieszkańcami Państwa Środka.

Przed wyjazdem na targi ważne jest zapoznanie się z istotnymi aspektami kulturowymi tego kraju. Należy pamiętać o relacjach osobistych, które w kulturze chińskiej odgrywają znaczącą rolę. Warto budować dobre relacje poprzez czas spędzony na rozmowach, spotkaniach towarzyskich czy nawet wspólnych posiłkach. Odbierane jest to jako wyraz zaangażowania i zainteresowania partnerem biznesowym.

CIFF 2024 dostawcy

Dodatkowo trzeba pamiętać, że negocjacje mogą być długotrwałe i oparte na budowaniu wzajemnego zaufania. Chińczycy preferują wyważone propozycje, które uwzględniają interesy obu stron. Co więcej, współpraca z chińskimi partnerami wymaga dokładności i dotrzymania obietnic.

Targi CIFF 2024 – podsumowanie

CIFF stanowią ważne forum dla branży meblowej, umożliwiając wymianę doświadczeń, prezentację najnowszych trendów w projektowaniu mebli oraz nawiązanie kontaktów biznesowych. Targi te pomagają również w kreowaniu wizerunku chińskiego przemysłu meblowego na arenie międzynarodowej oraz w promowaniu handlu meblami na globalnym rynku. Edycja wiosenna będzie miała miejsce w Kantonie w China Import and Export Fair Pazhou Complex w dniach 18-31 marca 2024 roku.

Zdjęcia: ciff-gz.com/en

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1