Targi Christmasworld 2024

Odbywające się co roku we Frankfurcie, Christmasworld jest jednym z największych i najwybitniejszych targów na świece, dotyczących sektora świątecznych dekoracji. Najnowsza edycja targów, Christmasworld 2024, odbędzie się w dniach od 26 do 30 stycznia w Messe Frankfurt, po raz kolejny przyciągając najlepszych dostawców z całego świata.

Christmasworld 2024

Targi Christmasworld – czym są?

Wydarzenie głównie skupione jest na wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia, znanym także jako okresie najlepszych sprzedaży. Targi Christmasworld skupiają handlowców z całego świata, przedstawiając najnowsze trendy i tendencje na rynku. Dzięki współpracy z targami Ambiente i Creativeworld, w 2024 r. Christmasworld ma przyciągnąć aż 4500 wystawców i 154 000 odwiedzających, łącząc trzy targi w jednym miejscu. Nowy format targów ma za zadanie zwiększyć ich potencjał oraz dać uczestnikom niepowtarzane doświadczenie i szanse biznesowe.

Bezpłatna konsultacja

Oferta targów Christmasworld 2024

Targi Christmasworld koncentrują się na Świętach Bożego Narodzenia, a także wszelkich innych świętach i festiwalach z całego świata. Głównym celem jest zaprezentowanie sezonowych dekoracji. Targi dzielą swoją ofertę na siedem grup:

 • Świąteczne i sezonowe dekoracje – nieważne czy to Święto Bożego Narodzenia, Halloween, Walentynki, rodzinny grill, urodziny, chrzest, czy komunia, odpowiednie dekoracje i akcesoria są niezbędne. W tej kategorii znajdują się dekoracje na każdą okazję.
 • Prezentacja produktu i oświetlenie – w zimowym sezonie dni stają się krótsze, a noce dłuższe, dając nieograniczone możliwości w użyciu najnowocześniejszym, energooszczędnym oświetleniu LED przy ozdabianiu domu, lub podwórka. Podobnie sklepy oraz miasta w tym okresie muszą zadbać o odpowiedni wystrój, zarówno jeśli chodzi o oświetlenie, czy ruchome figurki. Wszystko, aby przyciągnąć klientów i dać dobre pierwsze wrażenie.
 • Florystyczne przybory oraz dekoracje ogrodowe – kwiaty stanowią stały element wystroju domów, hoteli, sklepów i wielu innych miejsc, dając odpowiedni akcent w zależności od pory roku. Ta kategoria skupia się na sztucznych kwiatach, roślinach i drzewach, a także wieńcach oraz ogrodowych dekoracjach.
 • Świeczki – Christmasworld jest również największymi targami, jeśli chodzi o sektor świeczek, mając największą ofertę świeczek, świeczników i innych akcesoriów.
 • Wstążki i opakowania – ładnie zapakowany prezent daje podwójną radość. Ta kategoria ma za zadanie przedstawić nowe kolory, motywy, materiały i opcje druku.
 • Przysmaki świąteczne – Święta Bożego Narodzenia słyną z przysmaków takich jak grzane wino, czekolada i herbata. Drewniane chatki mają dać odwiedzającym doświadczenie świątecznej atmosfery, zaostrzając apetyt na produkty kulinarne, które będą możliwe do nabycia jako prezent, lub pamiątka.
 • Globalne zaopatrzenie – niezależnie od kategorii, producenci skupią się na dużych biznesach z Chin, Tajlandii, Indii czy Filipin, poszerzając swoje portfolio.

Na targach również odbędą się profesjonalne konferencje i seminaria, pozwalając uczestnikom rozeznać się w najnowszych oraz nadchodzących trendach, dając też szansę na nawiązanie nowych biznesowych kontaktów.

Christmasworld 2024 Messe Frankfurt

Kiedy i gdzie odbywa się Christmasworld 2024?

Data: 26-30.01.2024 r.

Godziny otwarcia:

 • Od 26.01 do 29.01 (od piątku do poniedziałku) – 9:00 – 18:00
 • 30.01 (wtorek) – 9:00 – 17:00

Miejsce wydarzenia: Messe Frankfurt, Frankfurt, Niemcy

Bilet wystawcy daje możliwość przyjścia godzinę wcześniej, zanim targi otworzą się dla odwiedzających.

Ile kosztuje wstęp na Christmasworld 2024?

Bilet jednodniowy:

 • Bilet online – 28 euro
 • Bilet zakupiony na miejscu– 37 euro
 • Bilet ze zniżką (zniżka studencka, bilet zakupiony na miejscu) – 16 euro

Bilet sezonowy:

 • Bilet online – 52 euro
 • Bilet zakupiony na miejscu – 69 euro

Wszystkie bilety wstępu (poza bezpłatnymi biletami) dają możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu publicznego z i do targów we Frankfurcie przez całą sieć lokalnych usług transportowych, za którą odpowiada RMV. Działa to tylko w wypadku, gdy bilet jest wydrukowany i za okazaniem dowodu osobistego lub paszportu, jako że upoważniają do tej usługi jedynie posiadacza biletu.

Bilety podarunkowe muszą zostać wymienione na bilety wstępu w sklepie online.

Mapa targów Christmasworld 2024

Mapa targów Christmasworld 2024
Źródło: christmasworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en/planning-preparation/visitors.html

Jak się zarejestrować na targi Christmasworld 2024?

Darmowa rejestracja wystawców odbywa się przez oficjalną stronę internetową Messe Frankfurt.

Lista wystawców dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej Messe Frankfurt.

Źródło: christmasworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en/press/images.html

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2