Podsumowanie Chiny – Polska Wirtualne Expo 2020

Dziś zakończyły się największe na świecie międzynarodowe targi Chiny – Polska Wirtualne Expo 2020. Rozpoczęły się 29 kwietnia 2020 roku i były świetną okazją do zapoznania się z najlepszymi dostawcami w Chinach bez wychodzenia z domu. Odbyły się dzięki platformie Trade China, która gromadzi szeroko uznanych chińskich dostawców różnych branż. Obecnie jest to 1200 producentów i ponad 100 000 produktów. Na wystawie zaprezentowały się również polskie firmy w tym eksperci ChinskiRaport. Zapraszamy do zapoznania się podsumowaniem tego wydarzenia. Zachęcamy do kontaktu z poniższymi sprawdzonymi dostawcami. Zapraszamy do założenia konta na oficjalnej stronie Trade China Homelife. Można także napisać bezpośrednio do nas na kontakt@chinskiraport.pl.

Chiny - Polska Wirtualne Expo 2020

Dostawcy na wirtualnym expo

Dostawcy elektroniki na targach online

29 kwietnia odbył się pierwszy dzień wirtualnej wystawy Chiny – Polska Expo 2020. Po oficjalnej ceremonii otwarcia odbyła się sesja elektroniki użytkowej, na której pięciu najlepszych dostawców w branży zaprezentowało swoje nowe produkty. Byli to dostawcy:

Zobacz dokładny opis firm i ich produkty w naszym artykule.

Dostawcy odzieży i tekstyliów z Chin

6 maja 2020 zaprezentowało się jedenaście najlepszych firm w branży tekstyliów i odzieży dostarczających swoje produkty do światowych marek takich jak m.in. H&M, ZARA, czy Adidas. Poniżej prezentujemy nazwy firm i odnośniki do ich profili na platformie. Więcej o dostawcach możesz dowiedzieć się z naszego wpisu podsumowującego ten dzień wystawy.

targi online

Dostawcy materiałów budowlanych z Chin

Prezentujemy zastawienie dostawców materiałów budowlanych, którzy wystąpili na targach 8 maja. Zapraszamy do rejestracji i kontaktu z producentami.

Zapraszamy do naszego artykułu, w którym dokładnie opisaliśmy firmy.

Szkolenie: Import z Chin

Dostawcy z Chin produktów kategorii dom i upominki

11 maja 2020 podczas Wirtualnego Expo Chiny – Polska zaprezentowało się sześć najlepszych i zweryfikowanych dostawców z kategorii dom i upominki. Więcej informacji w naszym artykule.

Import z Chin w 2021

Chiny – Polska Wirtualne Expo 2020 – Producenci maszyn

Podczas kolejnego dnia targów, 13 maja zaprezentowali się prelegenci najlepszych firm w Chinach produkujących maszyny przemysłowe na skalę światową. Producenci są dostawcami takich firm jak m.in.: Leroy Merlin, OBI, Karcher czy Philips. Zapraszamy do naszego wpisu na blogu podsumowującego ten dzień targów. Jeżeli chcesz skontaktować się z wystawcami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami na kontakt@chinskiraport.pl.

  • Lefoo Industrial Co., Ltd.
  • Hangzhou Keen Tech Manufacturing Co., Ltd.
  • Topstar Group Co., Ltd.

Chiny – Polska Wirtualne Expo 2020 – Polskie firmy na targach online

29 kwietnia wystąpił Piotr R. Gajos – założyciel i prezes, RiskCE. Wystąpienie dotyczyło testowania i certyfikacji zgodności produktów oraz wprowadzania marek i nowych produktów na rynek UE.

5 maja swoje prezentacje na wystawie zaprezentowali eksperci ChinskiRaport – Piotr Canowiecki i Dominik Błędzki. Mówili o eksporcie do Polski i wyjaśniali najważniejsze zagadnienia z tym związane.

8 maja wystąpił Piotr Janicki – specjalista w dziedzinie materiałów budowlanych firmy RiskCE. Mówił o tematach związanych z certyfikacją materiałów budowlanych.

11 maja o produktach gospodarstwa domowego opowiadał Rafał Witek – założyciel GAJET Poland. GAJET jest jednym z największych importerów upominków w Polsce.

Swoje wystąpienie na targach online 13 maja miał również Marek Łangowski – CEO i programista biznesowy, TMA Automation Sp. z o.o. Firma TMA jest odpowiedzią na stale rosnące potrzeby i wymagania rynku przemysłowego w zakresie automatyki i mechatroniki.

wirtualne expo 2020

Platforma Trade China

Wirtualne Expo Chiny – Polska 2020 dobiegło końca. Jednakże za pośrednictwem całodobowej strony Trade China, nawet po zakończeniu targów można nawiązać kontakt z producentami. Wystarczy zarejestrować się na stronie TradeChina.com. Rejestracja jest całkowicie darmowa, ale również jest konieczna do nawiązania kontaktu i negocjacji cen z chińskimi dostawcami.

Na platformie dostępnych jest wiele innych branż nie wymienionych wyżej. Są to m.in.:

  • meble,
  • kosmetyki,
  • akcesoria modowe,
  • sprzęt medyczny,
  • oświetlenie,
  • sprzęt RTV i AGD,
  • jedzenie i napoje.
targi online
Bezpłatna konsultacja

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 7