Chińskie Targi – Home Life 2013 w Poznaniu

W dniach 22 do 24 Maja odbyła się w Poznaniu kolejna edycja targów „Chiny Homelife Show„. Jest to impreza cykliczna organizowana przez Meorient International Exhibition, samorząd miejski Hangzhou oraz miejską komisję ds. Handlu w Szanghaju.

Chiny Homelife Show

Chiny Homelife Show

W Poznańskich MTP zaprezentowało się około 400 firm z Chin. Można było podziwiać produkty z branży AGD, tekstyliów, wyposażenia wnętrz, oświetlenia oraz z branż pokrewnych. Jednym z wystawców Homelife 2013 był potężny państwowy koncern Hangzhou Goldfish Electrical Appliance Group Co., Ltd. Od wielu lat obecny jest na liście „Top 500 przedsiębiorstw przemysłu wytwórczego w Chinach”. Ponadto współpracuje z polskim liderem branży AGD AMICA z Wronek.

Targi były w całości otwarte dla zwiedzających. Wystarczyła rejestracja przed wejściem. Po za odwiedzeniem przestrzeni targowej odwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w wykładach na temat współpracy z Chinami. Można było dowiedzieć się jak bezpiecznie prowadzić import z Chin, jak uniknąć nieporozumień kulturowych przy negocjacjach biznesowych z przedsiębiorcami z Państw Środka, oraz wielu innych. Oczywiście przedstawiciele ChinskiRaport.pl byli obecni wśród prelegentów.

Trzydniowa impreza przyciągnęła nie tylko mieszkańców Poznania ale i biznesmenów z całej Polski jak również i z zagranicy. Jeżeli przeoczyli Państwo imprezę w tym roku, możemy zdradzić, że w przyszłym będzie możliwość ponownego odwiedzenia MTP, ponieważ Home Life 2014 zostało już zapowiedziane.

Chinskie-Targi-Home-Life-2013-w-Poznaniu-02 Chinskie-Targi-Home-Life-2013-w-Poznaniu-03

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

0 / 5. Ilość głosów: 0