Chińskie Targi w Warszawie – relacja z Targów China Expo 2012

Relacja z Targów China Expo 2012 – fotorelacja

W dniach 8-10 września bieżącego roku, mieliśmy okazję uczestniczyć w drugiej już edycji targów China Expo. ChinskiRaport.pl był partnerem wydarzenia i przez cały czas trwania byliśmy obecni na targach.

china expo 2012

Impreza okazała się dużym sukcesem organizacyjnym. Na targi China Expo 2012 przybyło ponad 6000 zwiedzających. Targi były dobrym miejscem jeżeli ktoś planuje rozpocząć Import z Chin. W razie zainteresowania importem stale zachęcamy do odwiedzania podobnych eventów. Pojawiło się ponad 200 chińskich firm, więc było w czym wybierać. Każda chińska firma miała własne stoisko na którym prezentowała produkty. Przeważały takie branże jak: wyposażenia wnętrz, sanitarna, tekstylia czy kamieniarstwo.

Po za stoiskami skierowanymi do osób nastawionych na import z Chin, pojawiła się polska strefa gdzie swoje stoisko miały na przykład linie lotnicze Finnair, kancelarie prawne, czy Western Union Business Solutions. Znalazło się też coś dla gości z Państwa Środka: polski bursztyn oraz stoisko z ekskluzywnymi zegarkami sklepu „Od Czasu Do Czasu” cieszyły się zainteresowaniem gości z Chin. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Przy okazji zapoznawania się z potencjalnymi partnerami, można było miło spędzić czas.

Szkolenie: Import z Chin

Po za tym uczestnicy mieli możliwość uczestniczenia w różnorodnych wykładach na temat prowadzania biznesu z Chinami. Wśród wystąpień pojawiliśmy się jako ChinskiRaport.pl. Wykłady były podzielone na dwa dni: dzień importera i dzień eksportera.

Organizatorzy przygotowali też atrakcje w postaci pokazów chińskich sztuk walki, gotowania na żywo chińskich potraw, nauki jedzenia chińskimi pałeczkami oraz wiele innych atrakcji, które przybliżyły zwiedzającym chińską kulturę.

Organizatorom czyli Międzynarodowym Targom Polska i China Town Travel, jeszcze raz gratulujemy świetnej organizacji imprezy i czekamy na koleją edycje, która odbędzie się we wrześniu 2013 roku. Zachęcamy do odwiedzenia.

Fotorelacja z China Expo 2012:

 chinaexpo

targi chinaexpo

chińskie targitargi warszawa

chinaexpo2012

targi 2012

targi w warszawie

Więcej zdjęć tu:

www.Flickr.com

Ponadto zapraszamy do polubienia nas na facebooku, pojawiają się tam często fotorelacje na żywo z imprez związanych z importem z Chin:

www.faebook.com/ChinskiRaport
Szkolenie: Import z Chin