Chiński Nowy Rok 2014 – Symbolika roku konia

Chiński Nowy Rok 2014

Chiński Nowy Rok 2014 zbliża się wielkimi krokami. 2014 będzie rokiem konia, ale co to oznacza? Jak zachowują się ludzie urodzeni w tym roku według chińskiego horoskopu? Koń nieustannie dąży do samodoskonalenia, jest energiczny, serdeczny, inteligentny i zdolny.

Chiński Nowy Rok 2014

Mocne strony

Ludzie urodzeni w roku konia mają pomysłowe techniki komunikowania się, a do tego bardzo lubią być w centrum uwagi. Są mądre i życzliwe dla innych. Koń jest wesoły, spostrzegawczy, utalentowany ale przy tym też uparty. Lubią rozrywkę i towarzystwo. Są popularne wśród przyjaciół, aktywne w pracy i nie chcą się pogodzić z porażką, choć ich wysiłek nie może trwać w nieskończoność .

Słabe strony

Osoby urodzone w roku konia nie mogą niestety znieść zbyt dużej presji. Ich zainteresowanie może być tylko powierzchowne. Zwykle są niecierpliwe, niezależne i rzadko słuchają rad. Potrafią mieć tendencję do ignorancji a także do pesymizmu.

Szczęśliwe kolory to: brązowy, żółty, fioletowy.

Koń powinien unikać kolorów: niebieski, biały, złoty.

Szczęśliwe liczby konia to: 2, 3, 7.

Koń powinien unikać numerów: 1, 5, 6.

Gwiazdy które urodziły się w roku Konia to:

Rembrandt, Theodore Roosevelt, Isaac Newton, Barbara Streisand, Cindy Crawford, Denzel Washington, Harrison Ford, Jackie Chan, Jerry Seinfeld, John Travolta, Oprah Winfrey, Paul McCartney, Ashton Kutcher, Emma Watson, Josh Hartnett, Katie Holmes, Kristen Stewart, Kobe Bryant.

Czytaj również o:

Chiński Nowy Rok 2015

chiński nowy rok 2015

Kalendarz Świąt w Chinach w 2015

Kalendarz-chinski-2015

Chińskim Nowym Roku

chinski-nowy-rok

Kalendarz Świąt w Chinach

rok-weza-chiny

Chiński Nowy Rok 2014 zbliża się wielkimi krokami. Wszystkim świętującym życzymy miłej zabawy. Jest to jedno z najważniejszych chińskich świąt, dlatego też Chińczycy przywiązują ogromną wagę do przygotowań. Wkładają wiele wysiłku w to, aby wszystko wyszło perfekcyjnie i chcą aby rodzina wspólnie spędziła miły czas.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2