Chiński Nowy Rok 2014 – Symbolika roku konia

2014 będzie rokiem konia, ale co to oznacza? Jak zachowują się ludzie urodzeni w tym roku według chińskiego horoskopu? Koń nieustannie dąży do samodoskonalenia, jest energiczny, serdeczny, inteligentny i zdolny.

chinski-nowy-rok

Mocne strony

Ludzie urodzeni w roku konia mają pomysłowe techniki komunikowania się, lubią być w centrum uwagi. Są mądre, życzliwy dla innych. Koń jest wesoły, spostrzegawczy, utalentowany choć uparty. Lubią rozrywki i towarzystwo, są popularne wśród przyjaciół, aktywny w pracy i nie chcą się pogodzić z porażką, choć ich wysiłek nie może trwać w nieskończoność .

Słabe strony

Nie mogą znieść zbyt dużej presji, ich zainteresowanie może być tylko powierzchowne. Zwykle są niecierpliwe, niezależne i rzadko słuchają rad. Potrafią mieć tendencję do ignorancji a także do pesymizmu.

Szczęśliwe kolory: brązowy, żółty, fioletowy.

Koń powinien unikać kolorów: niebieski, biały, złoty.

Szczęśliwe liczby konia: 2, 3, 7.

Koń powinien unikać numerów: 1, 5, 6.

Gwiazdy które urodziły się w roku Konia:

Rembrandt, Theodore Roosevelt, Isaac Newton, Barbara Streisand, Cindy Crawford, Denzel Washington, Harrison Ford, Jackie Chan, Jerry Seinfeld, John Travolta, Oprah Winfrey, Paul McCartney, Ashton Kutcher, Emma Watson, Josh Hartnett, Katie Holmes, Kristen Stewart, Kobe Bryant.

Czytaj również o:

Chiński Nowy Rok 2015

chiński nowy rok 2015

Kalendarz Świąt w Chinach w 2015

Kalendarz-chinski-2015

Chińskim Nowym Roku

chinski-nowy-rok

Kalendarz Świąt w Chinach

rok-weza-chiny