China Homelife Show 2018

Zbliża się 7. edycja targów China Homelife w Polsce. China Homelife Show 2018 odbędzie się w dniach 6-8 czerwca w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Targi China Homelife Show, połączone z targami China Machinex, to największe targi producentów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi China Homelife Show 2018

Uczestnictwo w targach China Homelife Show 2018 to wyjątkowa szansa, by zapoznać się z ofertą chińskich dostawców bez potrzeby organizacji wyjazdu do Chin. Najlepsi chińscy producenci przyjadą z tej okazji do Polski. Na wydarzeniu zaprezentuje się ponad 1600 dostawców z Państwa Środka, którzy zaprezentują ponad 50 000 produktów. Wszyscy wystawcy przechodzą staranną selekcję, dzięki czemu można mieć pewność, że potencjalni partnerzy biznesowi posiadają potrzebne międzynarodowe certyfikaty, a ich produkty odznaczają się najwyższą jakością.

Na targach China Homelife Show 2018 będzie można spotkać chińskich producentów z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, artykuły gospodarstwa domowego, upominki, produkty rolnicze i żywność. Towarzyszyć im będą targi China Machinex, które skupiają się na przemyśle maszynowym. Wystawcy zaprezentują swoje produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Szkolenie: Import z Chin

Dlaczego warto wybrać się na China Homelife Show 2018?

Targi China Homelife Show 2018 są ogromną szansą dla polskich przedsiębiorców na zapoznanie się z ofertą chińskich dostawców i znalezienie odpowiedniego partnera biznesowego. Targi handlowe są najlepszym miejscem do nawiązania pierwszych relacji z potencjalnym kontrahentem z Chin. Bezpośrednie spotkanie z chińskim przedstawicielem handlowym na targach ułatwia negocjację oferty. Podczas wydarzenia importerzy mają również możliwość samodzielnie ocenić jakość produktów oferowanych przez wystawców.

Uczestnicy targów mogą również skorzystać ze specjalnej strefy match makingu, w której aranżowane są spotkania chińskich dostawców z polskimi importerami na podstawie zapotrzebowania na konkretne produkty. Organizatorzy zapewniają pomoc tłumacza, co ułatwia komunikację z chińskim rozmówcą. Wstępne rozmowy handlowe można przeprowadzić jeszcze przed targami, a w czasie China Homelife Show 2018 spotkać się osobiście. Przed spotkaniem z potencjalnym partnerem warto zapoznać się z zasadami chińskiej kultury biznesu.

China Homelife Show to nie tylko spotkania biznesowe. To także wiele wydarzeń towarzyszących związanych z handlem z Chinami, takich jak panele dyskusyjne i warsztaty prowadzone przez ekspertów w tej dziedzinie.

W poniższym materiale wideo przygotowanym przez organizatora targów można zapoznać się z tym jak wyglądała poprzednia edycja China Homelife Show.

Targi China Homelife Show 2018 odbędą się w dniach 6-8 czerwca 2018 na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wstęp na targi jest bezpłatny. Zachęcamy polskich przedsiębiorców do udziału w tym wydarzeniu. Pod tym linkiem można dokonać rejestracji.

Zanim wybierzesz się na targi…

Jeśli chcesz zbudować trwałą relację z chińskim kontrahentem, musisz poznać najważniejsze zasady komunikacji w chińskiej kulturze biznesu. Bez ich znajomości nie odniesiesz sukcesu w kontaktach z Chinami. Z przygotowanego przez ChinskiRaport.pl poradnika na temat chińskiej kultury biznesu dowiesz się, jakie różnice kulturowe wziąć pod uwagę oraz jaka jest rola wizytówek, prezentów i posiłków w kontaktach z chińskim partnerem.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 4