China Homelife Poland 2019

W dniach 29–31.05.2019 odbędzie się w warszawskim Centrum Kongresowo – Wystawienniczym Ptak VII edycja targów Homelife China. W połączeniu z China Machinex będzie to największe wydarzenie targowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas tej imprezy wyselekcjonowani wystawcy chińscy będą prezentować towary takie jak lampy i oświetlenia, tekstylia i odzież, wyposażenie wnętrz, materiały budowlane i wiele innych. Targi Homelife China Poland 2019 odbędą się na wiosnę w Polsce, nie trzeba więc martwić się o daleką podróż do Państwa Środka, by zapoznać się z chińskimi dostawcami.

China Homelife Poland

VIII edycja targów China Homelife w Polsce

Uczestnictwo w China Homelife 2019 daje przedsiębiorcom możliwość zapoznania się z asortymentem z Państwa Środka. Pozwala na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, a dzięki systemowi Match Making, umożliwia również zorganizowanie profesjonalnych spotkań biznesowych. Na zeszłorocznej edycji zaprezentowało się 1600 wystawców z Chin, którzy przedstawili blisko 50 tysięcy produktów z różnych kategorii branżowych. Targi China Homelife pełnią istotną rolę w podtrzymywaniu dobrych relacji pomiędzy polskimi kontrahentami a chińskimi dostawcami.

Targi Homelife

Dlaczego warto wziąć udział w China Homelife Poland 2019

Benefitów tegorocznej wystawy jest wiele. Przede wszystkim bliskość lokalizacji pozwala na sprawne zapoznanie się z szeroką gamą oferowanych towarów z Chin. Co więcej na tegorocznej edycji można będzie zakupić część produktów już na miejscu. W tym celu przygotowano specjalny magazyn w znajdującym się 20 kilometrów od Warszawy Nadarzynie, gdzie odbywać się będzie odbiór zamówień. Znacznie zmniejszy to koszty transportu.

Szkolenie: Import z Chin

Match Making na China Homelife Poland 2019

Zadaniem Match Making’u jest umożliwienie sprawnej komunikacji pomiędzy chińskimi wystawcami i zagranicznymi klientami. Dobierani są oni według indywidualnych preferencji, na potrzeby zawarcia konkretnych kontaktów biznesowych. China Homelife zapewnia również pomoc tłumacza, który pomoże nam bezproblemowo ustalić wszystkie szczegóły przyszłych transakcji oraz ułatwić negocjację prezentowanej oferty. Warto jednak pamiętać, by przed rozpoczęciem negocjacji z chińskim przedstawicielem zapoznać się z obowiązującą kulturą biznesu. By umiejętnie przygotować się do spotkania, warto wcześniej zasięgnąć do darmowego poradnika chińskiej kultury biznesu.

DARMOWA REJESTRACJA NA TARGI HOMELIFE

Udział w China Homelife 2019 jest bezpłatny.

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 2