China Expo 2015

Do Warszawy na piątą edycję targów China Expo 2015 przyjedzie wielu przedsiębiorców prosto z Chin. Wybiorą się oni tam w poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych. Importerom, hurtownikom czy producentom przedstawią szeroki wybór produktów z Państwa Środka w tym propozycje z zakresu różnych branż m.in. wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego, narzędzia, oświetlenie, tekstylia, a także odzież. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 września w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych importem z Chin do wzięcia udziału.

China Expo 2015

Chińscy wystawcy już po raz piąty w Warszawie – China Expo 2015

– Już po raz piąty, na trzy dni przeniesiemy Chiny do Warszawy. Podczas targów każdy zwiedzający na wyciągnięcie ręki ma bogate źródło informacji o Państwie Środka. Zarówno w kontekście biznesowym, jaki i kulturalnym. Wiedzy o biznesie dostarczą eksperckie konferencje branżowe, a poprzez bezpośrednie rozmowy z dalekowschodnimi partnerami będzie można poznać warunki handlowe, a nawet podpisać umowy. Z kolei bogaty program różnorodnych atrakcji zainteresuje każdego pasjonata kultury Dalekiego Wschodu – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, współorganizatora Targów China Expo Poland.

Godziny otwarcia targów zostaną podane w najbliższym czasie (będziemy aktualizować wpis, prosimy o cierpliwość).

Szkolenie: Import z Chin

Konferencje i atrakcje

Uczestnicy Targów China Expo Poland poza ofertami wystawców będą mieli również do dyspozycji ciekawy program merytoryczny. Poświęcony zostanie istotnym zagadnieniom z obszaru handlu między Polską a Chinami. Będzie można dowiedzieć się m.in. jak bezpiecznie importować z Chin. Jak sprawdzić kontrahenta w Chinach, a także jak rozmawiać i robić biznes z Azjatami.

Ponadto, na zwiedzających China Expo Poland czeka wiele atrakcji i konkursów przybliżających Polakom dalekowschodnią kulturę. W tym warsztaty chińskiej gry go, darmowe lekcje języka chińskiego czy pokazy i degustacje chińskich dań.

Więcej informacji o samych targach na stronie: www.China-Expo.pl

Targi polecany są wszystkim zainteresowanym importem towarów z Chin. Jest to idealna okazja do spotkania z potencjalnymi partnerami i obejrzenia proponowanych przez nich produktów.

Oceń post

2.2 / 5. Ilość głosów: 10