China Beauty Expo

Chińskie targi branży beauty to doskonała okazja dla polskich przedsiębiorców, aby zaprezentować swoje produkty, swoją markę. Zatem to od nich może zacząć się przygoda z eksportem polskich kosmetyków do Państwa Środka. Największym i najważniejszym wydarzeniem związanym z branżą beauty, zdecydowanie wartym odwiedzenia, jest China Beauty Expo.

China Beauty Expo

Kiedy i gdzie odbywa się China Beauty Expo?

China Beauty Expo to targi odbywające się od 20 do 24 maja w Szanghaju w Shanghai New International Expo Centre (SNIEC). Odbywają się one corocznie, a tegoroczna edycja to już 24-ta taka impreza. Te targi powinny zainteresować wszystkich przedsiębiorców związanych z branżą kosmetyczną, zarówno importem jak i eksportem. Jest to jedno z największych i najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń.

Webinar: Eksport do Chin

Produkty prezentowane na China Beauty Expo

Co możemy tam znaleźć? Wystawców związanych z produktami do pielęgnacji skóry, higieny osobistej, tzw. „kolorówkę” (cienie do powiek, kredki do oczu, szminki), perfumy, akcesoria do makijażu, detergenty i tym podobne. Ale także wyposażenie salonów kosmetycznych, punktów SPA, stoiska związane z tatuażami, paznokciami, produktami do włosów i wiele, wiele innych. Każdy przedsiębiorca związany z tą branżą jest w stanie znaleźć dla siebie coś interesującego.

Podczas China Beauty Expo odbywają się również różnorakie prelekcje, konferencje oraz wykłady związane z przemysłem kosmetycznym i trendami. Od kilku lat, co roku na CBE wśród wystawców z całego świata prezentują się też niektóre polskie marki, które możemy odnaleźć w tzw. sekcji polskiej w jednym z pawilonów wystawienniczych.

Rynek kosmetyczny w Chinach rozwija się bardzo dynamicznie, co oznacza, że ma coraz więcej do zaoferowania. Dlatego też z roku na rok liczba wystawców i odwiedzających rośnie.

Oficjalna strona China Beauty Expo

Na oficjalnej stronie wydarzenia znajdziemy wszystkie interesujące nas informacje. Już na samej stronie głównej znajdują się odnośniki do zarezerwowania stoiska, rejestracji, jak również do listy wszystkich wystawców na CBE. Strona jest w języku angielskim. Do wyboru są też różne inne języki azjatyckie: chiński, japoński lub koreański.

China Beauty Expo

Ponadto, w zakładce „Visit” odnajdziemy wskazówki na temat dojazdu, hoteli i siedem powodów, dla których warto odwiedzić CBE.

China Beauty Expo

Na obecną chwilę nie ma jeszcze programu targów, ale w niedalekiej przyszłości z pewnością zagości na stronie China Beauty Expo. Możemy zapoznać się za to z niezwykle bogatym programem z zeszłej edycji.

Dlaczego warto wybrać się na targi China Beauty Expo?

China Beauty Expo to doskonała okazja, żeby zapoznać się z ofertą przedsiębiorców z Państwa Środka lub zaprezentować swoje produkty potencjalnym importerom z Chin. Należy pamiętać, że jest to największa tego typu impreza, więc z pewnością jest to wydarzenie warte uwagi. Szacuje się, że podczas tej edycji około 3,5 tysięcy wystawców i stoisk zostanie odwiedzone przez blisko 500 tysięcy ludzi!

Sprawdź inne targi branży beauty. Jeśli wybierasz się na targi w Chinach jako wystawca, zapoznaj się również z naszym poradnikiem jak zaprezentować produkt na chińskich targach. Zapraszamy także na nasze szkolenia z eksportu do Chin.

Świadczymy również usługi w ramach programu dla eksporterów Go to Brand.

Koniecznie pamiętaj, żeby przed wyjazdem na targi zastrzec swojego logo w Chinach!

Webinar: Eksport do Chin

Oceń post

5 / 5. Ilość głosów: 1