II edycja targów Asia Trade Know-how

Już w wrześniu odbędzie się II edycja targów Asia Trade Know-how w dniach 22-24.09.2016 r. w Ostródzie. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich zainteresowanych tematyką Chin i Azji z północy Polski.

Wydarzenie umożliwi uzyskanie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych z krajami azjatyckimi. Wystawcy będą mieli okazję by wziąć udział w dedykowanych spotkaniach z właścicielami firm z rynków azjatyckich, a także by zaprezentować swoją ofertę produktową szerokiemu gronu potencjalnych kontrahentów z zagranicy.

Asia Trade

Wśród odwiedzających znajdą się producenci, importerzy i eksporterzy czy pośrednicy handlowi działający w Azji oraz w Polsce. Asia Trade to też jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, na którym spotkać będzie można ambasadorów i przedstawicieli ambasad oraz Izb Gospodarczych z kilkunastu krajów Azji m.in. Afganistanu, Filipin, Indii, Indonezji, Iranu, Kazachstanu, Tajlandii, Tajwanu, czy Wietnamu.

Uzupełnieniem kompleksowego podejścia do tematu relacji biznesowych na linii Polska – Azja będą liczne panele dyskusyjne, bezpośrednie spotkania z przedstawicielami ambasad oraz obecność szerokiej gamy ekspertów i specjalistów w dziedzinie rynków wschodnich. Jak prowadzić biznes z kontrahentem z Azji? Od czego zacząć? Kto może nas wesprzeć? Na co należy uważać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odwiedzając we wrześniu Asia Trade know-how.

Liczni eksperci, dziesiątki przedstawicieli azjatyckiego biznesu a także doskonała atmosfera do nawiązywania wzajemnej współpracy. Asia Trade know-how to wyjątkowa okazja do nawiązania relacji biznesowych z nowymi rynkami i rozwoju swojej firmy. Więcej szczegółów o wydarzeniu można znaleźć na stronie: http://www.asia-trade.pl.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych importem z Państwa Środka. Targi to idealna okazja na zapoznanie się z potencjalnym chińskim partnerem. Dodatkowo dostajemy możliwość obejrzenia produktów proponowanych przez chińskich wystawców. Nie musimy nawet wyjeżdżać do Chin. Wydarzenie umożliwi zdobycie bogatej wiedzy z zakresu handlu z Chinami i utrzymywania dobrych biznesowych stosunków z chińskim partnerem.

Mamy nadzieję, że bogata oferta targów Asia Trade Know-how zachęci do przybycia. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Szkolenie: Import z Chin

Oceń post

3.3 / 5. Ilość głosów: 7