Targi w Kantonie – 112 edycja targów kantońskich

Targi w Chinach mają bardzo długą tradycję. Są najstarszymi i największymi targami handlowymi w Chinach. Targi kantońskie odbywające się w mieście Kantonie (Canton, Guangzhou). Pierwszy targi handlowe w Kantonie odbyły się w 1957 roku i już przyciągnęły dziesiątki tysięcy odwiedzających. Obecnie targi odbywają się dwa razy do roku. Obie edycje, wiosenną w kwietniu oraz jesienną w Październiku podzielono na trzy fazy. Już niedługo odbędzie się 112 edycja targów kantońskich.

112 edycja targów kantońskich

Wiosenna edycja odbywa się w dniach:

15-19 kwietnia (faza 1)

23-27 kwietnia (faza 2)

1-5 maj (faza 3)

Natomiast na jesieni targi w kantonie odbywają się w następujących dniach:

15-19 październik (faza 1)

23-27 październik (faza 2)

31 październik – 4 listopada (faza 3).

Targi podzielone są również tematycznie.

Początkowo targi odbywały się w starym kompleksie targowym – Liuhua. Znajdował się on w samym centrum kantonu, jednak od 2008 roku całe targi przeniesione zostały do nowoczesnego kompleksu wystawienniczego – Pazhou.

Dojazd na targi kantońskie jest bardzo ułatwiony, z głównego lotniska Baiyun International Airport Guangzhou są bezpośrednio autobusy na targi w Kantonie, jak również z sąsiadującego Shenzhenu i HongKongu.Booking.com

Również dojazd taksówkami jest bezproblemowy centrum targowe połączone jest szeregiem dróg ekspresowych.

Natomiast z samego Kantu najłatwiej dojechać metrem – Linia nr 8- przystanek Pazhou.

Same targi w kantonie mają międzynarodową renomę, zawdzięczają to swojej wieloletniej tradycji – od lat jest to chińskie okno na świat.

Każdą edycję odwiedza ponad 200.000 gości ze 203 państw i rejonów świata, samych stoisk wystawienniczych jest ponad 55.000, w powierzchnia wystawowa to 1,125,000 m².

Targi w Kantonie to najlepszy sposób na rozpoczęcie importu z Chin, wiele początkujących importerów wybiera się do Kantonu aby poznać możliwości chińskich producentów i rozpocząć import towarów z Chin. Targi kantońskie poprzez swoje 3 fazy i podział na grupy tematyczne oferują szeroki wybór dostawców.

Wszelkie nowości na rynku, związane ze światowymi trendami czy to nowościami technicznymi prezentowane są na targach w Kantonie – wśród wystawców znajdziemy małe rodzime fabryki, które wyprodukują wszystko zgodnie z naszym zamówienie jak również wielkie chińskie międzynarodowe koncerny.

Wszystkim importerom i hurtowników, którzy pragną rozpocząć import z chin polecamy wyjazd na targi w chinach, a tym bardziej na targi w kantonie.

Szkolenie: Import z Chin